Eğitimler

“Kozmetikte Güncel Olan Her Şey” Büyük İlgi Gördü

20 Ocak 2017 Cuma günü, Pim Grup, DQS Türkiye ve Saniter’in katılımıyla düzenlenen “Kozmetikte Güncel Olan Her Şey” başlıklı eğitim, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

İstanbul Mercure Bosphorus Otel’in Omega isimli toplantı salonunda gerçekleşen eğitime 75 kişi katıldı. Kozmetik sektörüne dair mevzuat, yönetmelikler, yasalar, standartlar, belgelendirmeler, hukuki yükümlülükler, pazarlama ve dijital pazarlama konularını kapsayan eğitimde, kozmetik profesyonellerini yakından ilgilendiren tüm detaylara yer verildi.

Sinem Kapar (Pim Grup), Ebru Bal (Pim Grup), Sercan Yılmaz (Pardinus Digital), Çağlayan Çatal (Saniter), Büşra Gökdemir (Saniter), Cansu Köloğlu (Saniter), Erdem Çürümez (DQS), Sibel Taşhan (DQS) ve programa sürpriz olarak katılan Avukat Sema Keskin Okçu gibi isimlerden oluşan eğitmen kadrosu, katılımcıların tüm sorularını özel olarak cevaplayarak, birinci ağızdan en doğru bilginin katılımcılara iletilmesini sağlamış oldu.

 

Başlıca eğitim konuları ise şu şekildeydi:

Kimyasal Kalite Analizlerinin Önemi
Kozmetiklerde Çevresel Kirlilik,
Bir Challenge Test Raporu Nasıl Yorumlanır,
Sınır Teşkil Eden Ürünler,
Kozmetik Ürün İddiaları,
Kozmetikte CMR Maddeler,
Kozmetikte Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama,
Marka Sürdürülebilirliğinizi Nasıl Sağlarsınız,
Sürdürülebilir Marka Güvenilir Marka mıdır,
Sistem Belgelendirmeleri İçin Devlet Teşvikleri Nelerdir

Vakko, LTB, English Home, Karaca Home, Hatemoğlu, Rebul, Atelier Rebul, Hayat Kimya, Hunca, Komili, Fenjilyan, Drogsan İlaç, Ataç Kozmetik, Banat, Eczacıbaşı, Watsons, Catherine Arley, Uludağ İçecek gibi Türkiye’de ve dünyada tanınan markaların katıldığı eğitim programının ardından, katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdi.

İleri bir tarihte, daha kapsamlı ve kalabalık bir eğitim programı hazırlanacağının sinyalini veren Pim Grup, DQS ve Saniter yöneticileri, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra katılımcılara sertifikalarını vererek harika bir eğitimi noktalamış oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir