DuyurularGenelSektörel Haberler

2. Uluslararası Kozmetik Kongresi

Geçen yıl Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği tarafından ilki düzenlenen Uluslararası Kozmetik Kongresi’nin bu yıl da ikincisi düzenleniyor. 26 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya Sherwood Breezes Resort Lara otelinde gerçekleşecek olan 2. Uluslararası Kozmetik Kongresi’nin ana teması “Yeşil Kozmetikler” olacak.

Etkinliğin alt başlıklarında ise kozmetik dünyasındaki gelişmeler, yenilikler, bilimsel değerlendirmeler, küresel pazarlama etkinlikleri ve kurum tarafından gerçekleşecek bilgilendirmeler yer alıyor.

“Bu seneki Kongre duyurumuzda Bilimsel Komitemizin değerli bilim insanlarının uzmanlık alanlarını görebilirsiniz. Araştırma geliştirme becerisi olan firmaların, bu uzmanlık alanlarından faydalanarak üniversiteler ile işbirliklerini artırmalarını arzu ediyoruz. Aynı zamanda yine bir ilk olarak Kongre içinde firmaların da kendi aralarında işbirliği ve güç birliği platformu oluşturabilmeleri için, özel toplantı alanları oluşturuyoruz.  Yurt dışından katılacak olan firmalar ile ihracata ve Pazar dinamiklerine yönelik, rekabetçilik seviyelerini artıracak B2B (business to business) görüşmelerini organize etmeye çalışıyoruz. Bu kongre aynı zamanda Akademik çalışmaların sunulduğu, firmalara ilham verebilecek projelerin sergilendiği ve İnovasyon Alanı ile yeniliklerin takip edildiği bir ortam olacaktır.”

Dr. Ecz. Levent Alparslan
Kongre Başkanı

 

“Her geçen gün artan üye sayımız ve firmalarımız ile sektör sorunlarına daha kuvvetli çözüm önerileri ve birlikte olmanın verdiği fırsatları sunmaya çalışıyoruz. ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ prensibi ile Üniversitelerimiz,  Kurumlarımız ve diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmalar yaparak Birlikte kalkınmanın yollarını arıyoruz. Bu nedenle bu kongre hepimiz için önemli ve değerlidir. Kongre sonunda katılımcıların mutlu ve elleri dolu ayrılabilmeleri için ciddi emek harcıyoruz. Bu organizasyon, yerli ve yabancı üreticileri, hammadde tedarikçilerini, ambalaj ve etiket firmalarını, analiz yapan laboratuvarları, cihaz ve ekipman tedarikçilerini, bilim insanlarını, ar-ge çalışanlarını ve danışman firmaları bir araya getirebilecek büyük bir paydadır.  Şimdiden gerek katılımları ile gerek maddi manevi destekleriyle ve gerekse sunumlarıyla Kongremize destek verecek herkese teşekkürlerimizi sunarız.”

Kim. Levent Kahrıman
KÜAD Yön. Kur. Bşk.

 

Etkinlik Tarihi: 26-28 Ekim 2018
Erken Kayıt Tarihi: 15 Temmuz 2018
Son Bildiri Gönderim Tarihi: 15 Temmuz 2018

Kayıt ve daha detaylı bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir