DuyurularGenelSektörel Haberler

3. Iva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması Galası

3. Iva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması Galası, 24 Şubat tarihinde İstanbul Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Iva Natura’nın öncülüğünde bir araya gelen uzman ekip, amaçlarının kozmetik sektöründe sürdürülebilirliği sağlamak olduğunu vurguladı.  Anadolu kültürünü ve bu kültürün kozmetik sektöründeki değerini gelecek kuşaklara aktarmanın ana amaçları olduğunu belirterek, doğa dostu tarımın devamlılığını sağlayacak projelere destek olarak, biyolojik çeşitliliği vurgulayarak, kozmetik sektörüne katkı sağlayabilecek ve kültürel değerlerin korunmasına destek olabilecek sanatsal çalışmalara dikkat çekmek istediklerini belirttiler.

Kısa filmlerin hedef kitleler üzerinde kalıcı etki yaratma potansiyelini kullanarak, doğal ve kültürel zenginliklere sahip Türkiye’nin bu zenginliklerle doğrudan ilişkili olan kozmetik sektöründe hak ettiği yeri doğru anlatabilmek ve giderek büyüyen kozmetik pazarında ülkemizin temsil gücünü artırmak gayesiyle çıktıkları bu yolda, tüm finalistlere PİM GRUP VE DANIŞMANLIK A.Ş. olarak başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir