DuyurularGenelSektörel Haberler

PİM Grup 8. Kez Kozmetik Kongresi’ne Sponsor Oluyor

Kimyager Derneği önderliğinde 2011 yılında ilki düzenlenen Kozmetik Kongresi bu yıl da kozmetik sektörünü biraraya getirmek için hazırlıklarına devam ediyor.

Bu yıl 10’ncusu düzenlenecek olan Kozmetik Kongresi, Kimyagerler Derneği ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin ortak organizasyonu ile 21–23 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya’da Mirage Park Resort’ta gerçekleştirilecek olup kongreye kayıtları halihazırda devam etmektedir. Konuşmacılar ve konuşma başlıkları internet üzerinde yayınlanmış olsa da kesinleşmiş kongre programı 4 Şubat Salı günü duyurulacaktır.

Daha kapsamlı bilgi için www.kozmetikkongresi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

PİM Grup olarak sektörel gelişime katkı sağlayan her türlü organizasyonu desteklediğimiz gibi bu yıl da Kozmetik Kongresi’nde sponsor olarak yerimizi aldık. Kongre boyunca siz değerli iş ortaklarımızı standımızda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.
 

Her zamanki gibi bu sene de sizleri kongrede yaşanan önemli gelişmelerden haberdar etmek için hazırladığımız e-bültenlerimiz olacak. Bültenimize abone olmak isterseniz aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği:
Ücretsiz kaydolun, kozmetik sektörüne dair tüm gelişmelerden haberiniz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir