Haber BültenleriSektörel Haberler

Pim Eğitim Yeni Kimliğine Kavuştu

Kozmetik sektöründe, ihtiyaç duyulabilecek her alanda çözüm ortağı olarak firmaların yanında yer alan, tecrübeli ekibi ve köklü bir geçmişe sahip olan Pim Eğitim ve Danışmanlık, geçtiğimiz günlerde kurumsal kimliğini tamamen yeniledi.

“Yenilik her zaman iyidir, iyi hissettirir” sloganıyla yenilenmeye karar veren PimEğitim, kurumsal web sitelerini, logo tasarımlarını ve basılı evraklarını yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Yeniliği ve gelişimi hayatının bir parçası haline getiren Pim Eğitim kurucusu Sinem Kapar, şirket değerlerinden şöyle bahsediyor:

Başarma Tutkusu: Hedefe götüren ilk adımın başarma tutkusu olduğuna inanırız. Gelişim ve ilerleme başarma tutkusu ile gerçekleştirilebilir.
Çözüm odaklılık: Çözüm odaklı olmanın başarıya götüreceğini düşünürüz. İlerlemek, çözüme odaklanmış bir anlayışla mümkündür.
Yenilikçilik: Sürekli büyüme için girişimci ruh ve yenilikçi düşünce ile hareket ederiz.
Değişim: Gelişimin değişimle olduğuna inanırız. Değişime dahil olmak değil değişime yön vermek düşüncesiyle çalışırız..
Gelişim: Her alanda sürekli gelişim ana hedefimizdir. İlerleme yolunda en büyük adımın sürekli gelişim olduğuna inanırız.
İlerleme: En büyük hedefimiz durmadan ilerlemektir. Bireysel ilerlemenin kurumsal ilerlemeye ve toplumsal ilerlemeye sebep olacağını düşünürüz.”

Biz de yeni kimliklerini kutluyor, Kozmetik Pusula ekibi olarak kendilerine iş hayatında güzel yeniliklerle karşılaşmalarını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir